19 Mart 2017

Kapaklı Kültür Merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Kapaklı Belediyesi İşbirliği ile Kültür Merkezi'nin protokolü imzalandı.

İhalesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirilen ve yaklaşık 21 Milyon 850 bin liraya ihaleyi alan Metafor İnşaat Taahhüt Makine Tekstil Nakliye Otomotiv Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile Ceren İnşaat Turizm ve Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketine düzenlenen protokol töreniyle iş teslimi yapıldı.

Kapaklı Belediyesinde gerçekleşen ve Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Atabey Baytöre ile ihaleyi alan firma yetkililerinin de hazır bulunduğu protokol töreni öncesi konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak "Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile el ele, sırt sırta vererek Kapaklı'yı iyi bir yere getireceğiz. Hizmetler bundan sonra da devam edecektir, bu hizmet Kapaklı'nın çocuklarına, gençlerine ve yetişkinlerine hayırlı olsun." dedi.

Diğer çalışmalarla ilgili de kısa bilgiler veren Başkan Albayrak ilçe ayrımı yapmadan hangi ilçeye hangi hizmetin gelmesi gerekiyorsa yapıldığını belirterek Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Teski'nin bu güne kadar toplam 700 Milyon lira değerinde proje gerçekleştirdiğini söyledi.
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı da Büyükşehir Belediyesi ve Kapaklı Belediyesinin hizmetleri ile Kapaklı'nın şaha kalktığını belirterek "Devlet hizmetlerinin de Kapaklı'ya bir an önce gelmesini istiyoruz. Bize destek veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak'a teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Başkan Mandalı ise imza töreninde yaptığı konuşmasında '' Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir ALBAYRAK ve yüklenici firma ile birlikte Kapaklı Belediyesi Kültür Merkezi projemizin ihale sözleşmesini imzalıyoruz. 08.08.2016 tarihinde 21.850.000. 00 TL 'ye ihale edilen Kapaklı Belediyesi Kültür merkezimiz 540 takvimi günü içerisinde tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacak. Söz verdiğimiz gibi tüm projelerimizi hayata geçirmek için birlikte , el ele gönül gönüle vererek aynı hizmet aşkı ile Kapaklı bizim sevdamız diyerek hizmetlerimize devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Projemizi hazırlayan ve emek veren Kapaklı Belediye personelime , Büyükşehir Belediyemizde ihale sürecini takip eden ve gerçekleştiren yetkili arkadaşlarıma , Büyükşehir Belediye meclis üyelerimize ve bizlerin her zaman yanında olan ve destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanım Kadir ALBAYRAK'a huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Kültür Merkezimiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.'' dedi.
kaynak:
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim