23 Mart 2017

Modern Semt Pazarı Ve Park Alanı Projesi


Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi ve Faruk Ilgaz Caddesinin arasında kalan 2072 ada 1 nolu parselde bulunan 6 bin 840 metrekarelik alana semt pazarı ve park alanı projelerinin çalışmalarının tamamlandığını kaydetti. Projenin kısa bir sürede ihaleye çıkacağını ve halkın hizmetine sunulacağını ifade eden Mandalı, “ İlçemize hayırlı olsun çalışıyoruz, çünkü halkımıza söz verdik” diye konuştu.

“İHALESİ YAPILACAK”

Dağınık ve günü birlik Pazar kültürünü daha modern yapmayı amaçlayan Kapaklı Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi ve Faruk Ilgaz Caddesi arasında kalan 6 bin 840 metrekarelik alana semt pazarı ve park alanı yapımı için çalışmaları tamamladı. Kapaklı için prestijli bir proje olan semt pazarı ve park alanı projesinin çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “ Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi ve Faruk Ilgaz Caddesinin arasında kalan 6 bin 840 metrekarelik alana semt pazarı ve park alanı projesi bitti. Şubat ayı meclis toplantısında iller bankamızdan kredi çekmek için meclismizden  yetkiyi aldık. İller Bankasından kredi çekeceğiz ve  gelecek para ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğümüz ihale yapacak” diye konuştu.

'' PARK ALANIDA BULUNUYOR''

Kapaklı Belediyesi semt pazarının Pazar alanı bölümünün bodrum ve zemin kattan oluştuğunu kaydeden Başkan  Mandalı, “ Kat alanı 3 bin 420 metrekare olan bodrum katta 43 araçtan oluşan kapalı otopark, 34 adet tezgahın bulunduğu kapalı pazar alanı,4 adet dükkan,3’er kabinli bay-bayan wc,engelli wc,bebek bakım odası,bay-bayan mescit,abdesthaneler,su deposu,pano odası ve jeneratör alanları bulunmaktadır. Zemin katta ise 121 adet tezgahın bulunduğu açık pazar alanı, zabıta, çay ocağı ve lokanta bulunmaktadır” dedi.

kaynak: http://kapakli.bel.tr/guncel/haberler/haber/Modern%20Semt%20Pazar%C4%B1%20Ve%20Park%20Alan%C4%B1%20Projesi%20Tamamland%C4%B1
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim