02 Nisan 2017

Kapaklı 'ya Krempark AVM açılıyor!


MAYIS en geç HAZİRAN ayında AÇILACAK Krempark AVM’nin Düzce’deki  tek alışveriş merkezi olduğunu hatırlatan Rahmi Osanmaz, Çerkezköy ve Kapaklı’da böyle bir eksikliği görerek 1 ay önce söz konusu binayı satın aldıklarını ifade etti.  Osanmaz, “ 1 aydır bina içerisinde tadilat ve yenileme çalışmaları yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde kurumsal firmalar ile görüşmelere başlayıp, kiralama işlemlerine hız vereceğiz. Şuan var olan 70 mağaza sayısını 40-45’e düşüreceğiz. Alışveriş merkezi mayıs ayı içerisinde hizmete girecek” dedi.

6 yıl önce kapanan ve bu tarihe kadar atıl durumda bulunan eski AVM binasını işadamı Rahmi Osanmaz devraldı. Osanmaz, binayı tadilata aldıklarını ve modern bir AVM yapacaklarını söyledi.

1 ay önce İnönü Mahallesi’ndeki eski AVM binasını devralan ve 2012 yılında açılan Düzce’deki Krempark Avm’nin de sahibi olan işadamı Rahmi Osanmaz, tadilat çalışmaları başladı.

Daha öncede içinde çok güzel dükkanlar alışveriş merkezi vardı ve sinema gerçekten güzel bir binaya sahip olması güzel bir alternatif olması ile inşallah kısa zamanda hizmete ve faliyete girer diyoruz.

Şuanda da etrafta el afişleri mevcut sağda solda dağıtılmaya başlandı bile birçok kişiye iş imkanı da olması açısından gerçekten güzel bir yatırım olmuş kapakli.tv.tr sitesi olarak burdan Rahmi beyi kutluyor ve tebrik ediyoruz.

4K SİNEMA OLACAK

Ülkenin gelişmesi için iş adamlarına düşenin yatırım yapmak olduğunu sözlerine ekleyen Osanmaz, bölgede böyle bir eksikliği gidermek, iş gücü oluşturmak ve markaları bu bölgeye getirmek amacıyla bu işe giriştiklerini söylemiş ve Düzce’de Krempark Avm’nin 2012 yılından bu yana hizmet verdiğini ve bu işte tecrübe sahibi olduklarını belirten Osanmaz, “AVM bünyesinde 4K sinema, bowling salonu, buz pateni, çocuk oyun alanları ve birçok markanın mağazası olacak.” demiş.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim