12 Mayıs 2017

Çerkezköy Gençlik Festivali 2017


Festivalde Göksel sahne alacak Çerkezköy Belediyesi tarafından organize edilecek olan Gençlik Festivali’nde, ünlü şarkıcı Göksel sahne alacak.

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Festivali 20 Mayıs Cumartesi günü Bisiklet Şenliği ile başlayacak. Vatandaşları sağlıklı yaşama teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen Bisiklet Şenliğinin bu yıl 3’üncüsünün yapılacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Saat 13.30’da Belediye Hizmet Binamızın önünde toplanıp, 14.00’da startını vereceğimiz Bisiklet Şenliğimizde sporcularımız Atatürk Caddesi’nden Narin Kavşağı’na, ardından tekrar Atatürk Caddesi üzerinden Çerkezköy Altıyol Kavşağı’na inerek Hükümet Caddesi üzerinden Çerkezköy İstasyon Mahallesi Hemzemin Geçidi istikametine yol alacaklar. İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden eski İstanbul Yolu rotasını izleyecek olan sporcularımız Kuşbahçe Mevkii’nde parkuru tamamlamış olacaklar. Sporcularımız böylece yaklaşık 8 kilometrelik parkuru tamamlamış olacaklar” dedi.  

RENGÂRENK UÇURTMALAR GÖKYÜZÜ İLE BULUŞACAK
Çerkezköy Gençlik Festivali’nin aynı gün Uçurtma Şenliği ile devam edeceğini sözlerine ekleyen Akay, “Uçurtma Şenliğimize katılmak isteyen vatandaşlarımız için de etkinliğin düzenleneceği alana Belediye Hizmet Binamız önünden saat 14.30’da araç kaldırılacaktır. Çocukluğunu tekrar yaşamak, uçurtmayı çocuklarıyla tanıştırmak, doğayla iç içe bir gün geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımız etkinlik alanında bir araya gelecek. Bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan etkinlikte rengârenk uçurtmalar gökyüzü ile buluşacak. Katılım gösteren vatandaşlarımıza Belediyemiz tarafından uçurtma dağıtılacak” ifadelerini kullandı.  

FESTİVAL GÖKSEL KONSERİ İLE TAÇLANACAK
Gençlik Festivali’nin Kuşbahçe Mevkiinde saat 15.30’da Power Extreme Team Akrobasi Grubu’nun gösterileri ile devam edeceğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl Çerkezköylü hemşerilerimiz için daha geniş kapsamlı bir festival programı hazırladık. Bisiklet Şenliği, Uçurtma Şenliği ve Power Extreme Team Akrobasi Grubu gösterisinin ardından festivalimiz ünlü sanatçı Göksel konseri ile sona erecek. Saat 20.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan, konserin gerçekleştirileceği Kapalı Pazar Yeri alanına yürüyeceğiz. Saat 20.30’da da konserimiz başlayacak. Bu vesile ile tüm halkımızı Gençlik Festivali etkinliklerimize katılmaya davet ediyorum” açıklamalarında bulundu.

Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim