23 Mayıs 2017

Kapalı Tribün Projesi


Değerli vatandaşlarım;

Etüd Proje Müdürlüğümüz tarafından Proje Hizmet Alımı ihalesine istinaden 5000 kişilik Kapalı Tribün Projemiz hazırlanmaktadır. 16 Ocak 2015 sözleşme tarihi itibari ile yüklenici firma ile sözleşmemiz yapılarak 3 adet avan proje öneri için Belediyemize sunulmuştur.

495 Ada 6 parselde bulunan Belediyemize 10 yıl tahsisli olan İlçemiz Şehir Stadyumunun içerisine 5000 bin kişilik 3 adet Kapalı Tribün Avan projesi tasarlanmıştır. 3 adet Avan Projemizin 1.si 5632 toplam seyirci kapasiteli 4065 m2 kapalı alana , 2.si 6516 toplam seyirci kapasiteli 5450 m2 kapalı alana diğeri ise 7452 seyirci kapasiteli 5450 m2 kapalı alana sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.3 katlı olacak şekilde tasarlanan A Kapalı Tribününün altında Zemin Katta misafir takım ve ev sahibi takım oyuncuları için soyunma odaları , Hakem odaları , doping odası , basın toplantı odası , idari odalar , güvenlik odası , ısınma alanları ve tuvaletler, üst katlarda ise VIP Loca ,Bay-Bayan WC ler, Fuaye, kafeterya ,basın odası , gözlemci odası ,3012 seyirci , 150 VIP seyirci , ve 96 kişilik Basın yeri, ve tribünümüzün üst katında Engelli vatandaşlarımızın için izleme alanları yer alacaktır.

Stadımızın karşı tarafındaki B Kapalı Tribününde ise 3258 seyirci kapasiteli , altında ise seyirci girişleri , fitness salonu , soyunma odaları , idari odalar , eğitmen odası , oyun salonu , kafeterya , revir ve tuvaletler yer almaktadır.Kale arkasındaki tribünlerimiz ise açık olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüklenici firma tarafından belediyemizin 3 öneri içinden seçilen projeye istinaden Uygulama Projeleri 150 gün içerisinde Belediyemize teslim edilecek , akabinde projemiz Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürlüğümüzün onayına sunulacaktır.

Gençliğin yetiştirilmesinde, eğitim öğretim kurumlarının olduğu kadar spor tesislerinin de vazgeçilmez yeri vardır.Stadımızı Çimlendirme ve Işıklandırma çalışmaları ile modern bir tesis haline getirdik. İnşallah Bu projemizin de tamamlanmasıyla hizmetinize sunma sevincini ve heyecanını yine birlikte yaşayacağız. Biz istiyoruz ki Kapaklı; kültürde, sanatta, sporda adından söz edilen bir şehir olsun. Bunun için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Projelerimizin tekrar ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.

İrfan MANDALI
Kapaklı Belediye Başkanı
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim