17 Temmuz 2017

Güneş Enerjisi İle Çalışan Modern Aydınlatma Direkleri Yakında Caddelerimizde


Kapaklı Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü teknik ekibi tarafından çalışmalarında sona yaklaşılan ve Güneş enerjisi ile çalışan 6 metre yüksekliğinde tasarlanan, 40 Watt gücünde ,250W güneş panelli modern dekoratif aydınlatma direkleri kentimizin en işlek caddelerine koyulacak.

Modern dekoratif aydınlatma direkleri elektrik altyapısına ihtiyaç duymadan aküsü tam dolu olduğunda, hiç güneş görmeden 2 gün boyunca enerji sağlayabilecek.Vatandaşlarımızın caddelerimizde daha güvenli ve rahat yürüyebilmesi adına Kapaklımız da çalışmalarımıza aralıksız devam edecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI '' Güneş enerjisi; tüm dünyanın “Temiz Elektrik Enerjisi” olarak nitelediği bir enerji kaynağıdır. Biz de buradan hareketle gelecek nesillerimize temiz bir çevre bırakmak ve ekonomiye katkı sağlamak üzere;Güneş Panelli Dekoratif Aydınlatma Direklerini kentimizdeki işlek caddelerimize koyacağiz.6 metre yüksekliğinde tasarlanan direklerimiz 40 Watt gücünde ve armatürü bulunmaktadır. Ayrıca 250W güneş paneli bulunan direklerimiz aküsü tam dolu olduğunda, hiç güneş görmeden 2 gün boyunca başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan enerji sağlayacak''dedi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim