25 Temmuz 2017

Kapaklı'da 13 yaşındaki Murat'tan 5 gündür haber alınamıyor


Kapaklı'da 13 yaşındaki Murat'tan 5 gündür haber alınamıyor

Onur KAYA/KAPAKLI (Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ'ın Kapaklı İlçesi'nde 5 gündür haber alınamayan 13 yaşındaki Murat Yüksel, yapılan aramalar rağmen bulunamadı.
Kapaklı’ya bağlı Atatürk Mahallesi Namık Kemal Caddesi üzerindeki evinden 5 gün önce ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Murat Yüksel’i babası Hakan Yüksel elinde fotoğrafı ile sokak sokak gezerek arıyor. Murat Yüksel beş gün önce akşam saatlerinde evden çıkarak bir daha evine geri dönmedi. Gece evine gelmeyen oğlunun kaybolduğunu belirterek polise başvuran üç çocuk babası 49 yaşındaki Hakan Yüksel, o günden itibaren kendisi de yollara çıktı. Oğlunun fotoğraflarını çoğaltarak ilçenin birçok semtine asan Hakan Yüksel, kendisi de elindeki fotoğrafla sokak sokak dolaşıp, karşılaştığı herkese göstererek aramalarını sürdürüyor.
BABA YÜKSEL: ÇOCUĞUM BİR AN ÖNCE BULUNSUN
Çocuğunu bilen, tanıyan ve görenlerin yardımını isteyen baba Yüksel “Oğlumu sokak sokak arıyoruz ama bir türlü bulamıyoruz. Murat’ı görenler, lütfen 155 polis ihbar hattını arasınlar ve bizimle irtibata geçsinler. Ben Murat’ın fotoğraflarını da insanlara gösteriyorum. Maalesef yok diyorlar. Oğlumun hayatından endişe duyuyorum, ölü mü, sağ mı belli değil. Allah rızası için çocuğumun yerini bilen, gören, tanıyan varsa bize yardımcı olsunlar. Bir şekilde çocuğumuza kavuşmak istiyoruz. Çocuğumuzun bir sıkıntısı bir problemi yok. Emniyet birimlerinin, Kaymakamlığın bize bir vatandaş olarak yardımını istiyoruz. Allah rızası için bize yardımcı olurlarsa bizi sevindirecek, mutlu edecekler. Çocuğumuz kaybolduğu için bayağı bir sıkıntı yaşıyoruz. Çocuğumuz bir an önce bulunsun" dedi.

Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim