08 Ağustos 2017

Kaldırım İşgali Yapan Esnaflar


Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde kaldırım işgalleri yapan işletmelere karşı denetimlerini sürdürüyor.

Pınar Bulvarı başta olmak üzere diğer caddelerde kaldırımları işgal eden işletmelere uyarılarda bulunan Belediye Zabıta ekipleri, işletmelerle birebir görüşüp, kaldırım işgaline son verilmesi yönünde uyarılarda bulundu.Denetleme yapılan yerlerde ise kaldırım işgalleri sonlandırıldı. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI denetimlerin genişleyerek devam edeceğini ve kanuna uymayan işletmelere Kabahatler Kanunu kapsamında cezai işlem uygulanacağı belirtildi.

KALDIRIM İŞGALİNE İZİN VERİLMEYECEK

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, kaldırım işgaline karşı sıkı bir denetim uygulamaya devam edeceklerini ifade ederek, bu konuda esnaflarında duyarlı davranması gerektiğini kaydetti. Kaldırımların vatandaşın ortak kullanım alanı olduğunu hatırlatan Başkan Mandalı kaldırım işgaline izin vermeyeceklerini belirterek, “İşgal konusunda yoğun şikayetler alıyoruz. Alış veriş eden vatandaşlarımız kaldırımları kullanması gerekirken, işgal yüzünden yol ortasında yürümek zorunda kalıyorlar. Kaldırım işgali konusunda denetimleri daha da sıklaştıracağız , uyarılara rağmen işgale devam eden esnaflarımıza Kabahatler Kanunu kapsamında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz , esnaflarımızın kaldırımları işgale etmeyerek bize yardımcı olmalarını istiyoruz. Daha modern bir Kapaklı için kaldırım işgaline hep birlikte son vermeliyiz.” diye konuştu.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim