01 Ağustos 2017

3. Geleneksel Vahit İnce Hala Saha Turnuvası

Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanlığı gençleri spora teşvik etmek için her yıl geleneksel hale getirdikleri ve bu yıl 3.sünü düzenleyecekleri 1974 Kıbrıs Şehidimiz Vahit İnce Halı Saha Turnuvası’na katılacak takımların müracaatlarını bekliyor.

‘TÜM SPOR SEVERLERİ BEKLİYORUZ’

Atıcı Spor Kompleksinde gerçekleşecek heyecanlı turnuva için Son Katılım 15 Ağustos 2017 olarak belirtildi. Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Kapaklı Ülkü Ocakları Başkanı Ersan Coşkun ‘Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendi’nin her fırsatta dile getirdiği ‘’Gençlerimizi spor yapmaya davet ediyorum.’’ sözlerinin düsturu ile bizlerde Kapaklı’da gerçekleştireceğimiz 3.Geleneksel Halı Saha Turnuvası ile gençlerimizi spor yapmaya davet ediyoruz. Her yıl düzenlediğimiz ve her yıl ayrı önemli bir ismi ele alarak gerçekleştirdiğimiz halı saha turnuvamız bu yıl ismini Kapaklı doğumlu ve 1974 yılında Kıbrıs’ta Şehit düşen Vahit İnce adını alarak hem ahde vefayı gençlerimize aşılamak hem de spora teşvik etmek adına güzel bir sosyal etkinlik olacağına eminiz. Ayrıca turnuvaya katılan takımlarımızdan birinci olan takıma tam altın, ikinci olan takıma çeyrek altın, üçüncü olan takıma gram altın hediyemiz olacaktır. Turnuvaya katılacak takımları desteklemeleri için ben tüm spor severleri ve Kapaklı halkını müsabakaların tarihleri yayınlandığında Atıcı Spor Kompleksi’ne davet ediyorum. Bu güzel turnuva vesilesi ile 1974 de Kıbrıs da Şehit olan Vahit İnce ağabeyi ve tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.’’ ifadelerini kullandı.

KONTENJAN SINIRLI OLACAK

Kontenjanın sınırlı olduğu turnuvada birinci olan takıma tam altın, ikinci olan takıma çeyrek altın ve üçüncü olan takıma gram altın ödül verileceği duyuruldu. Turnuvaya katılacak takımların kadrolarını hazırladıktan sonra ‘’05385226192, 05347251097’ veya 0532172259’’irtibat numaraları aracılığıyla iletişime geçerek katılım ücreti olan 100 TL’yi ödeyip turnuva çekilişini beklemesi gerekiyor.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim