19 Ağustos 2017

Kaymakam Yüzer verdiği sözü tuttu


Kaymakam Yüzer verdiği sözü tuttu

Kapaklı’da ölümlü ve yaralamalı birçok trafik kazasının yaşandığı Mithat Paşa Caddesi’nde, Kaymakam Mehmet Yüzer’in talimatıyla, güvenlik önlemleri artırılıyor.

Geçtiğimiz 15 Ağustos günü Cumhuriyet Mahallesi Mithat Paşa Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazasında, yolun karşısına geçmek isteyen Halil Önder, Mustafa S. idaresindeki otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Olay günü, aynı yerde çok sayıda kaza olduğunu belirten yüzlerce vatandaş, caddeyi trafiğe kapatmış, Kaymakam Mehmet Yüzer’in, ‘Gerekli güvenlik önlemleri alınacak’ yönündeki sözünün ardından vatandaşlar olaysız şekilde dağılmışlardı.  

HEMEN HAREKETE GEÇTİ
Verdiği söz üzerine hemen harekete geçen Kaymakam Yüzer, makamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaştırma Daire Başkanı ve Zabıta Daire Başkanı ile görüştü. Yapılan görüşmede  Mithat Paşa caddesinde  gerekli trafik önlemlerinin alınmasını ve hız kesiciler ile kasislerin caddeye konularak kazaların önlenebileceği hususu belirtildi. Bunun üzerine gerekli çalışmalar hemen başlatıldı. Kaymakam Yüzer, ayrıca Mithat Paşa Caddesine giderek buradaki çalışmaları da inceledi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim