01 Ağustos 2017

Önüne geleni bıçakladı


Beni cinler gönderdi dedi, önüne gelini bıçakladı Kapaklı’da psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 31 yaşındaki Yunus Admış, ‘beni cinler gönderdi’ deyip elindeki ekmek bıçağını sokakta önüne gelene salladı. Aldığı bıçak darbelerinden 1í ağır 3 kişi yaralanırken, o anlar ise güvenlik kamerası kayıtlarına saniye saniye yansıdı.

Olay, Kapaklı’nın Karaağaç Mahallesi’nde meydana geldi.  İddiaya göre, psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Yunus Admış, Tokat Sulusaray Köyü Derneği’nin önüne geldi ve ‘Beni cinler gönderdi’ deyip elindeki ekmek bıçağını sokakta yürüyenlere rastgele salladı. Bıçak darbelerine maruz kalan 51 yaşındaki Bayram Metesoy’u omzundan,75 yaşındaki Turan Özcan’ı sırtından ve 66 yaşındaki Nesip Uğrağ’ı da kalbinden bıçaklayarak yaralandı. Ardından da bıçakla kendine zarar verdi, ardından da olay yerinden uzaklaştı. GÜVENLİK KAMERASI O ANLARI KAYDETTİ Güvenlik kamerası kayıtlarına göre; biri çocuk 3 kadının arkasından elindeki ekmek bıçağı ile yürüyen Yunus Admış, bir anda yolun karşısına geçip, orada yürüyen Nesip Uğrağ’ı kalbinden bıçaklıyor. Hiç bir şey olmamış gibi yürümeye devam eden Admış, olay yerinde olan ve ne olduğunu anlamaya çalışan Bayram Metesoy’un yanına yaklaşıyor ve bıçağı omzuna saplıyor. Olayın sıcaklığıyla Metesoy hemen yerden kalkıp yürümeye çalışırken, Admış yoluna devam ediyor ve Tokat Sulusaray Köyü Derneği’ne giriyor. Buradaki kalabalığı görünce ise dernek binasından hızla uzaklaşıyor. Admış, güvenlik kamerası kayıtlarına yakalanmadan bir süre öncede Turan Özcan’ı da sırtından bıçakladığı öğrenildi.

HASTANEYE KALDIRILDI Çevredekilerin haber vermesiyle gelen sağlık ekipleri tarafından yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan Nesip Uğrağ'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Olaydan sonra kayıplara karışan ve jandarma tarafından kısa sürede yakalanan Yunus Admış, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim