18 Ağustos 2017

Parklara çeşmeler monte ediliyor

Parklara çeşmeler monte ediliyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazak Gölü Mesire Alanı ile ilçe genelindeki tüm parklara özel olarak tasarlanan çeşme ve sokak hayvanları için suluk ve yemlikler koymaya başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunana Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Vatandaşlarımızın bizlere olan taleplerini en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor ve tüm taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Özellikle yaz aylarında aşırı sıcak ve nem dolayısıyla hem ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız hem de çocuklarımızın için biraz olsun ferahlaması, elini yüzünü yıkaması ve ihtiyaç duyduğunda su içmesi için özel olarak tasarlanan çeşmelerimizi parklarımıza ve mesire alanlarımıza koymaya başladık. Parklarımıza yenilikler katmaya ve sosyal alanları kentimiz genelinde arttırmaya devam edeceğiz.'' dedi.  

SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZI UNUTMADIK
Sokak hayvanlarını da unutmadıklarını belirten Mandalı, "Sokaktaki dostlarımızı unutmadık. Dünyada yalnız değiliz. Sokaklarda yaşayan dostlarımızın da çeşitli ihtiyaçları var. Onları yok sayamayız. Sokak hayvanlarının susuz ve aç kalmaları halinde, ilçemiz genelinde tüm parklarımıza ve mesire alanlarımıza kolayca ulaşabilecekleri suluk ve yemlikler bıraktık. “ifadelerini kullandı.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim