12 Ağustos 2017

“Uyuşturucuya Hayır Spora Evet” futbol turnuvası başladı


“Uyuşturucuya Hayır Spora Evet” futbol turnuvası başladı

Çerkezköy Yozgatlılar Derneği tarafından düzenlenen ve Çerkezköy ile Kapaklı’daki 12 il ve ilçe derneğinin katılım gösterdiği “Uyuşturucuya Hayır Spora Evet” futbol turnuvası dün oynanan karşılaşmalar ile başladı.

Turnuvanın ilk maçında Yozgatlılar Derneği ile Uzunhacı Gençlik takımları karşı karşıya geldi. Bol gollü geçen turnuvanın ilk maçında gülen taraf 11-6 skorla Uzunhacı Gençlik takımı oldu.

“Uyuşturucuya Hayır Spora Evet” futbol turnuvası başladı. 2 grupta toplam 12 takımın mücadele edeceği turnuvanın ilk gününde B Grubu maçları oynandı. Saat 19.00’da başlayan ve 1911 Çerkezköyspor tesislerinde oynanan maçta Yozgatlılar Derneği ile Uzunhacı Gençlik takımları karşılaştı. Uzunhacı Gençlik takımı maça hızlı başlayan taraf olurken, ilk 15 dakikada 2-0 öne geçti. Bol gollü geçen karşılaşmayı 11-6 kazanan Uzunhacı Gençlik takımı turnuvanın ilk 3 puanını aldı.

ERZURUMLULAR FARK ATTI
Saat 20.00’da oynanan maçta ise Kızılpınar Erzurumlular ile Vezirköprülüler karşılaştı. Maçı 11-0 gibi farklı bir skorla kazanan Kızılpınar Erzurumlular takımı turnuvaya güzel bir başlangıç yaptı.

HAVZALILAR KAZANDI
Turnuvadaki ilk gün karşılaşmalarının son maçı ise Kapaklı Samsun Havzalılar ile Karaağaç Elmalılar takımları arasında oynandı. Maçı 5-1 Samsun Havzalılar kazandı.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim