20 Eylül 2017

Yol Bakım-Onarım ve Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor


Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinin dört bir yanında başlattığı asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI;” Kapaklı'yı çağdaş ve modern bir hale getiren estetik ve kent kimliğine uygun projeleri kapsamında kent genelinde eş zamanlı olarak başlatılan yol bakım ve onarım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği ifade etti.

Başkan Mandalı “Belediye ekiplerimiz , yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlçemizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt ve beton yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmalarını yürüttüklerini kaydetti.

''ASFALTLANMADIK CADDE VE SOKAK BIRAKMAYACAĞIZ''

Kapaklı'nın Türkiye'nin en fazla göç alan ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Başkan Mandalı , bu doğrultuda inşaat sektörünün de ilçede her geçen gün daha da arttığını ifade etti. Başkan Mandalı açıklamasında '' Kentimizde inşaat sektörünün hızla büyümesi ile yollarımızda yaşanan sorunları en aza indirgemek için ekiplerimiz aralıksız bir şekilde ilçemiz genelinde onarım ve bakım çalışmalarını sürdürüyorlar. Şimdi İnşaat yapım çalışmaları ile alt yapısı tamamlan tüm cadde ve sokaklarımızda çalışmalarımıza başlıyoruz. Yeni ihale hazırlıklarımızda tamamlanmak üzere ihalemiz sonuçlandıktan sonra Kapaklımızda kapsamlı bir sıcak asfalt yol yapım çalışmalarına başlayacağız. Kentimiz genelinde belediyemiz yetki ve sorumluluğundaki cadde ve sokaklarımızda asfaltlanmadık yer bırakmayacağız.'' dedi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim