18 Ekim 2017

Basketbol Sahalarının Yapım Çalışmaları Devam Ediyor


Spora ve gençliğe önem veren Kapaklı Belediyesi, gençlerin ve çocukların yararlanacağı spor alanlarının sayısını artırıyor.

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde gençlerin sosyal aktivitelerini yapabileceği basketbol sahalarının yapım çalışmalarını sürdürüyor.İlk etapta İsmetpaşa mahallesi 38.sokak, Atatürk mahallesi Veli Çeken parkı , Cumhuriyet Mahallesi Neşet Ertaş Parkı ve Cumhuriyet mahallesi Çamlık parkında başlayan çalışmalar diğer mahallelerde de devam edecek.

SPOR GENÇLER İÇİN ÖNEMLİ

Sporun gençler için önemli olduğuna dikkat çeken Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI “Geleceğe hazırlanan bir toplumun sporu göz ardı etmesi mümkün değil. Kültürel ve sosyal anlamda kendilerini geliştiren gençlerin spor gibi her alanda tam donanımlı olmalarını istiyoruz. Sporun gençlerimize çok önemli katkı sağladığına inanıyorum. Spor, kardeşlik duygusunu pekiştirirken kötü alışkanlıklardan uzak durmak için de bir fırsattır. Bu nedenle başlattığımız spor sahaları çalışmalarımızı belirli plan ve program çerçevesinde sürdürmeye devam edeceğiz”diye konuştu.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim