21 Kasım 2017

Çerkezköy ünlü gazetesi cerkezkoybakis gazetesi web sitesi yine kapatıldı

Bu site kapatma olayını hosting firmaları yapmaktadır, sanırız ki hosting firmalarını değiştirmeleri gerekli, aksi halde sürekli bu şekilde hesap askıya alındı uyarısı ile karşı karşıya kalacaklar gibi gözüküyor.

Çerkezköy ünlü gazetesi cerkezkoybakis gazetesi web sitesi yine kapatıldı, şuanda kapalı durumda ve host firması web sitelerini askıya almış durumda. web sitelerinin askıya alınmış olması akıllarda soru işareti bıraktı sitelerinde acaba virüs mü vardı yoksa sitelerinde usulsüz bir içerik mi yayınlıyorlar dı ? bu sorular acaba neden hosting firması tarafından çerkezköy bakış gazetesinin askıya alınıp kapatıldığı merak konusu oldu.

Çerkezköy ünlü gazetesi cerkezkoybakis gazetesi web sitesi kapatıldı, şuanda kapalı durumda ve host firması web sitelerini askıya almış durumda. web sitelerinin askıya alınmış olması akıllarda soru işareti bıraktı sitelerinde acaba virüs mü vardı yoksa sitelerinde usulsüz bir içerik mi yayınlıyorlar dı ? bu sorular acaba neden hosting firması tarafından çerkezköy bakış gazetesinin askıya alınıp kapatıldığı merak konusu oldu.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim