25 Aralık 2017

Kapaklı Belediyesi Halk Günleri BaşlıyorKapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, vatandaş odaklı hizmet anlayışı kapsamında her ayın son Cuma günü halkla buluşacak.

Kapaklı'da yürütülen birçok projede katılımcı bir yönetim anlayışını ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı İrfan MANDALI, vatandaşlarla daha kaliteli zaman geçirmek, halkın görüş ve önerilerini dinlemek, sorunlara çözüm bulmak ve hizmetlerin daha sağlıklı yürütülebilmesi amacıyla her ayın son cuma günlerini ‘Halk Günü' olarak belirledi.

Her ayın son cuma günleri saat 14.00-16.00 arası Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek ‘Halk Günü'nde vatandaşlar istek ve önerilerini Başkan İrfan MANDALI ve belediye müdürlüklerine ilk ağızdan iletebilecek.

''SORUNLARA İLK ELDEN ÇÖZÜM''

Bugüne kadar yaptıkları her hizmette ‘önce insan' ilkesini benimsediklerini söyleyen Başkan İrfan MANDALI, Kapaklı'da vatandaşlarımız ile dertleşme imkânı bulacakları bu uygulamaya devam edeceklerini ve çözüm noktasında kendilerine büyük katkıları olacağını belirtti.

Sosyal belediyecilik anlayışına uygun bir şekilde hareket ettiklerini belirten Başkan Mandalı: " Göreve geldiğimizden beri kapılarımız sonuna kadar her zaman halkımıza açık oldu. Şimdi de öyle olacak. ‘Halk Günü' uygulamasıyla amacımız hemşerilerimizle daha sağlıklı zaman geçirebilmek. Halk ile belediye arasında var olan bağın daha da güçlenmesini istiyoruz. Şeffaf, katılımcı, demokratik bir belediyecilik böyle bir uygulamayı gerektiriyor. Halkın yöneticilerine ulaşmasında bürokratik engelleri artıran değil, bu engelleri en aza indiren bir belediyecilik anlayışını tüm çalışmalarımıza egemen kılmaya devam ediyoruz. Halkı sorunların çözüm süreçlerine dâhil etmek, her şeyden önce vatandaşların size ulaşabilirliliğiyle mümkündür. " dedi.

Kapaklı Belediyesi Halk Günü toplantılarının ilki 29 aralık 2017 cuma günü saat 14.00-16.00 arası Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim