25 Aralık 2017

Kapaklı Sitespor Türkiye şampiyonasında

Tekirdağ U 15 Ligi C grubunda mücadele eden Kapaklı Sitespor grubu lider bitirerek Play Off’a katılmaya hak kazandı. Play Off ilk maçında, Çorlu Belediye Şehir stadında  Tekirdağspor ile karşılaşan Kapaklı Sitespor mücadele öncesi kupasını Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mehmet Kaya’dan aldı.

ŞAMPİYONA ALIŞKANLIK HALİNE GELDİ

Çorlu Belediye Şehir Stadında Tekirdağspor ile karşılaşan Kapaklı Sitespor zorlu mücadeleden 1-0 galip ayrıldı. Oyunda ağırlığını hissettiren Kapaklı Sitespor rakip kalede tehlikeli pozisyonlar bulsa da bunlardan sadece birini gole çevirebildi. Kapaklı Sitespor’un golünü takım kaptanı Berkay kaydetti. Kapaklı Sitespor bu galibiyetle Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Türkiye Şampiyonasına gitmeyi alışkanlık haline getiren Kapaklı Sitespor bir kez daha şampiyonada boy gösterecek.

Kapaklı Sitespor Play Off mücadelesin karşılaştığı ikinci rakibi Çorluspor 1947 ile ise 1-1 berabere kaldı. Kapaklı Sitespor’un bu karşılaşmada yediği ilk gol ise Çorluspor 1947’den gelmiş oldu. Çorluspor 1947 takımı da Kapaklı Sitespor ile birlikte Türkiye Şampiyonasına katılacak.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim