28 Aralık 2017

Nazar Halı Yıkama


Nazar Halı Yıkama 

Telefon: 0282 717 90 50

Adres Bilgileri
Cumhuriyet Mh. Mithatpaşa Cd. No:27 KAPAKLI (Pınarça Yolu Polis Karakolu Karşısı)
Bize Ulaşın
Email: info@kapaklinazarhaliyikama.com 
denizturhan_1907@hotmail.com
Tel: 0282 717 90 50 
Gsm: 0535 632 90 27
Hakkımızda

Nazar Halı Yıkama, 2008 yılında faaliyete başlamıştır. Fabrikamız full otomatik makinalarla kusursuz hizmete odaklıdır. Sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Biz firma olarak en temel görevimiz yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, düzenli halı yıkama halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşam mekanı oluşturmanıza da yardımcı olur.

Bizlerde siz değerli müşterilerimize yardım için buradayız. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün. Ücretsiz servisimiz ile adresten alınan halılar kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizledikten sonra adrese teslim edilir.

Halılarınızı gördüğünüzde temizliğine siz bile inanamayacaksınız...


Misyonumuz

-Müşterimize en mükemmel temizliği hissettirmek
-Temizlikte fark yaratmak
-Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini yükseltmek
-Çalışanlarımızın moral değerlerini arttırmak

Vizyonumuz

Deneyimli personel ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak kapaklı bölgesinde en başarılı halı yıkama şirketi olmak.

Hijyenik şartlarda halı yıkayan profesyonel firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel ekibimiz ile her türlü halıyı yıkayabilmekteyiz. Halınızda gerçek temizliği yaşamak istiyorsanız halı yıkamada nelerin doğru olduğunu bilmeli ve buna göre doğru firma ile çalışmalısınız. Biz yıkama koşullarımız, makinelerimiz ve elbette uzman personelimizle sizin için halı yıkama sektöründe hizmetinizdeyiz.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim