19 Ocak 2018

Atık Getirme Merkezi hakkında


Kapaklı Belediyesi tarafından kurulan 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi vatandaşları bilgilendirme çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlar ellerindeki 13 farklı atık kategorisindeki atıkları tesise getirerek atıkların doğaya zarar vermeden geri dönüşüme gönderilmesini sağlıyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kapaklı’da  Atık Getirme Merkezinin faaliyetlerini ve kabul edilen atıkları anlatmak için Kapaklı Küçük Sanayi Sitesi esnafına broşür eşliğinde bilgilendirmelerde bulunarak oluşan atıklarını ne yapacakları ve nereye teslim edeceklerini anlattı.

“VATANDAŞLARIMIZ ARAYARAK BİLGİ ALABİLİR”
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konu ile ilgili, '' Atık getirme merkezimizde Kağıtlar, kartonlar, plastikler, metaller, camlar, ahşaplar, tekstiller, piller, floresanlar, elektrikli ve elektronik ekipmanlar, ilaçlar, yağlar, ömrünü tamamlamış lastikler atık getirme merkezimizde toplanıyor.Oluşan bu atıklar çevreye zarar vermemesi için evsel atıklardan ayrı biriktirilmesi ve atık getirme merkezimize teslim edilmesi gerekiyor. Vatandaşlarımız bu konuda 444 80 59’dan Belediyemiz Temizlik işleri müdürlüğümüzü arayarak bilgi alabilirler. Kentimiz genelinde esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.'' ifadelerine yer verdi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim