05 Ocak 2018

Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir ALBAYRAK İlçemizi Ziyaret Etti


Kapaklı’nın yılı olan 2018 yılının ikinci iş gününde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kapaklı'yı ziyaret etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı sabahın ilk saatlerinde bir araya gelerek sabah çorbalarını vatandaş ile birlikte içtiler. Ardından Başkan Albayrak, beraberindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Gürcün, Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ve Şeref Çetin’in ile birlikte Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret etti.

KAPAKLI'YA YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK

Ziyarette 2018 yılında Kapaklı’ya yapılacak olan yatırımlar ve devam eden çalışmalar ile ilgili istişarede bulunuldu. Burada açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak “Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana olduğu gibi 2018 yılında da Kapaklı’ya yatırımlarımız sürecek.” dedi.

ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kapaklı ilçesinde esnafları ziyaret etti.Başkan Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan'ın da yer aldığı ziyarette, esnafların talep ve önerilerin dinleyerek kendilerine hayırlı işler diledi. Esnaflar da Başkan Kadir Albayrak'a çalışmalarında başarılar diledi.

İLÇE KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın da yer aldığı ziyarette Kapaklı ilçesinde süren çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda Başkan Kadir Albayrak, Kaymakam Mehmet Yüzer’e misafirperverliği nedeni ile teşekkür ederken, Kaymakam Yüzer de Başkan Albayrak’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim