18 Ocak 2018

Çerkezköy İRMET Hospital Çerkezköy Hastanesi

Gazi Osman Paşa Mh. Namık Kemal Bulvarı No:17 / 21 Çerkezköy
Tekirdağ Türkiye
info@irmethospital.com
http://www.irmethospital.com/
Telefon: (0282) 725 4444

125 yatak pakasitesi
tüp bebek merkezi
Estetik ve Güzellik Merkezi
Nitelikli Yoğun Bakım Üniteleri
Kardiyovasküler Cerrahi Üniteleri

Trakya bölgesinin en büyük özel hastanesi olarak inşa edilen İrmet Hospital, 11 yıllık Özel Çerkezköy Hastanesi tecrübesiyle hizmete başlamıştır

HAKKIMIZDA

İrmet Hospital, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulmuştur. 2014 yılında ise seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle “İrmet Hospital” adı ile yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Çerkezköy’deki 58’i yoğun bakım 149 yataklı 14.500 m2 binasında, uzman hekim kadrosu ile, 14 yıldır, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanemiz Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji gibi bölgenin eksik branşlarını çok kısa bir sürede tamamlayarak Trakya’yı teknolojinin getirdiği avantajlar ile buluşturup, sağlıkta kaliteyi yukarılara taşımıştır.

Misyonumuz

İnsanın en önemli değerlerinden olan SAĞLIK’a ahlaki değerler çerçevesinde, bütüncül kalite anlayışı içerisinde hasta ve çalışan memnuniyetine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

Vizyonumuz

İrmet Hospital sunduğu sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak; ekibi, altyapısı ve ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile birleştirip örnek bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektir.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim