18 Ocak 2018

Özel İRMET Çerkezköy Hastanesi

Özel İRMET Çerkezköy Hastanesi
G.O.P Mah Atatürk Cad No:75 Çerkezköy
Tekirdağ Türkiye
info@cerkezkoyhastanesi.com
http://www.cerkezkoyhastanesi.com/tr/
Telefon: 0(282) 726 48 48 726 56 06
Faks: 0(282) 726 56 86

Hizmetlerimiz
Acil Tıp
Kadın HAstalıkları ve Doğum
Çocuk Sağlığı ve HAstalıkları
İç HAstalıklar
Genel Cerrahi
Kulak Burun Boğaz
Ortopedi ve Travmatoloji
Nöroloji
Üroloji
Göz Hastalıkları
Ağız ve Diş Sağlığı
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyetetik


SGK ile Devlet Memurları İle Anlaşmamız VArdır
2003 yılının Eylül ayında Dr. Remzi GARİP ‘ten devraldığımız binamızda ÖZEL ÇERKEZKÖY HASTANESİ adını vererek işletmeye açtığımız hastanemizde ;

İşinin uzmanı ve yetenekli doktorlar olmadan bu alanda sağlıklı ilerlemenin imkansız olduğunu ilk günden beri biliyorduk. Bu sebeple ; alanında uzman, gelişime açık ve yetenekli doktorlardan oluşan Uzman Kadromuz ve güler yüzlü, hasta memnuniyetini ilke olarak benimsemiş yardımcı sağlık personelimiz genç hastanemizin en kuvvetli temelini oluşturmaktadır.

Tıp dünyası her geçen gün yeni ufukları bizlerin önüne getirmekte olan muazzam bir okyanus gibidir. Tıp alanında bir gelişme olmadan gün bitmemektedir. Ve iyi bir Sağlık Kurumunun ilerlemek için bu yeniliklere ayak uydurmaktan geri durmaması gerekir. Çünkü durduğunuz anda çok geride kalırsınız. Bütün bu gerçekler doğrultusunda hastanemizi kurduğumuz günden beri geçen 3 yıl içinde bu işten kazandığımız her kuruşu yine bu işe yatırdık. Bu yaptığımız yatırımlar siz değerli halkımıza daha kaliteli, daha güvenli sağlık hizmeti olarak geri dönmektedir.

Yeni yatırımlara her zaman devam ettiğimiz için geleceğe çok emin bakmaktayız. Aldığımız yeni arsamız üzerine inşa edeceğimiz yeni hastane binamız ile beklide tek eksiğimiz olan bina şartlarımızı mükemmel düzeye çıkartacağız. 7500 m2 kapalı alan içine kuracağımız yeni hastanemiz de, Açık ve kapalı otopark, teknoloji ile bütünleşik hasta odaları ve beklide hepsinden daha önemlisi, geniş hastane binamızın içine daha fazla uzmanlık dalına ait çok sayıda poliklinik ve yeni uzman doktorlar istihdam etmek olacaktır. Halen bölgemizde eksiği gözlenen bir çok Uzmanlık dalı bulunmaktadır. Biz hastanemizde bu Uzmanlık dallarına ait poliklinikleri bulundurmayı çok istememize rağmen mevcut binamızın fiziki alan bakımından yetersiz olmasından dolayı bu isteğimizi gerçekleştirememekteyiz. En büyük hedefimiz yeni hastane binamızı açarak daha geniş bir mekanda , Tüp Bebek Ünitesinden, Diyaliz Ünitesine, her türlü sağlık hizmetinin Çerkezköy’ ümüzde verilebileceği, geniş ve ferah bir hizmet binası içinde faaliyetlerimize devam etmektir.

Sizlerden aldığımız güven ve bu güvene cevap vermekten başka bir düşüncemiz ve hedefimiz yoktur. Gelecekte daha güzel günlerde sağlıkla buluşmak için çalışmalarımızın aralıksız sürdüğünü saygılarımızla, bilgilerinize sunarız.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim