26 Mart 2018

HEP AYNI YERDE !

Kapaklı Rehberi olarak bu haber yapıyoruz ve Belediyemizin sitesinde bulunan haberi sizlerle paylaşıyoruz fakat şunu da belirtmeden geçemiyoruz neden hep aynı yerde dağıtıldı kandil simitleri?

Sayın İrfan MANDALI Kapaklı Belediye başkanımıza diyoruz ki; Bu toplam 4000 kandil simidini neden 500 tanesi yıldızkentte 500 tanesi emlak konutlarında 100 tanesi kapaklı devlet hastanesinde işte 100 tanesi pınarça köyünde 1000 tanesi belediye binamızın önünde yani güzel Kapaklımızın her yerinde dağıtılmasını isterdik fakat bütün simitler sadece Belediye önünde dağıtılmış.

Kapaklı Belediyesi 4 Bin Kişiye Kandil Simidi Dağıttı
Kapaklı Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen kandil simidi ikramına Regaib Kandili’nde de devam edildi.

Kapaklı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında personeller tarafından ilçe genelindeki 19 Cami'de 4000 adet kandil simidi vatandaşlara ikramda bulunuldu.

“MİLLETİ MİLLET YAPAN ORTAK DEĞERLERDİR”

Tüm Müslüman aleminin Regaib Kandili’ni kutlayan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Biz bu günümüzde manevi değerlerimizi yaşatırsak, yarınlarımızda da gençlerimiz bunu gelecek kuşaklara taşıyacaktır. Birliğimiz ve beraberliğimiz için manevi değerlerimizi korumak çok önemlidir. Geleneklerimiz ve göreneklerimiz milleti millet yapan ortak değerlerdir. Regaip Kandili ile Rabbimizin bizlere sunduğu bereket ve rahmet dolu üç aylara ulaşmış, on bir ayın sultanı Ramazan'ın ışığını görmüş bulunmaktayız. Kapaklı Belediyesi olarak kandilleri, dini bayramları ve ulusal bayramları ihmal etmeden halkımızla birlikte kutlamaya çalışıyoruz. Regaib Kandilinin ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlikler, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim