02 Nisan 2018

KUPAYA KAVUŞTULAR

Kapaklıspor oyuncular ve teknik heyet üzerinde ‘Şampiyon Kapaklıspor’ yazan formaları giydiler. Sonrasında ise yönetim, teknik heyet ve futbolcular bir sene boyunca büyük emek vererek kazandıkları kupalarına kavuştular. Saha içerisinde yaşanan büyük sevincin ardından takım, kendilerini özel olarak hazırlanan üstü açık otobüse binerek konvoy şeklinde Belediye meydanında yapılacak olan kutlamaya geçti. Burada futbolculara madalyaları takdim edilirken, yöneticileri teknik heyet, futbolcular ve taraftar büyük bir çoşku ile şampiyonluğu kutladı.

Tekirdağ Süper Amatör Ligi'nde temsilcimiz Kapaklıspor, konuk ettiği Malkara 14 Kasımspor'u 4-1 yenerek, ligde 37 yıl aradan sonra şampiyonluğa ulaştı.Maçın ardından futbolcular , teknik heyet , taraftarlar ve tüm Kapaklılar şampiyonluğu kutladı.

37 YIL SONRA TARİH YAZDI

Bu galibiyetle sezonun bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden temsilcimiz Kapaklıspor, 37 yıl sonra ilk kez Süper Amatör Liginde şampiyon olarak tarihi bir başarıya imza attı.Maçın başından sonuna kadar temsilcimiz Kapaklıspor’a büyük destek veren Kapaklıspor taraftar grubu Çapkınlar, maç sonu sahaya girerek; oyuncular, teknik heyet ve yönetimle birlikte şampiyonluğu kutladılar.Böylece şampiyon Kapaklıspor, Bölgesel Amatör Lig Play-off maçlarını oynamaya hak kazandı.Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim