09 Mayıs 2018

Tüm annelerimizi şenliğe bekliyor..

Kapaklı Belediyesi, en kıymetlimiz annelerimiz için 13 Mayıs Pazar günü, saat 14.00’da Kazak Gölü mesire alanımızda 2. Geleneksel Anneler Günü Şenliğini düzenliyor.

“ANNELER GÜNÜ ŞENLİĞİMİZİN BU YIL İKİNCİSİNİ DÜZENLİYORUZ”

Annelerimizin değerinin ve öneminin satırlara sığdıramayacak kadar büyük olduğunu belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Annelerimizin sevgisini ne bir güne ne de bir haftaya sığdıramayız. Eşsiz bir sevgiye ve fedakarlığa dayanan, anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kaldığı, en yüce duygulardan biridir annelik. Bizlerin hem en değerli hem de en kutsal varlıkları olan, değerimiz annelerimiz için geçen yıl düzenlemiş olduğumuz Anneler Günü Şenliğimizin bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Tüm annelerimizi ve anne adaylarımızı 13 Mayıs Pazar günü, saat 14.00’da Kazak Gölü mesire alanımızda düzenlenecek olan 2. Geleneksel Anneler Günü Şenliğimize davet ediyorum.” dedi.

Düzenlenecek olan 2. Geleneksel Anneler Günü Şenliğimizde anne ve anne adaylarımıza Canan Şimşek ve değerli müzik gruplarımız eşlik edecek. Şenlikte yöresel lezzetler tadılacak, anne adayları yarışacak, folklor gösterileri yapılacak ve anneler sürpriz hediyeler kazanacak.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim