05 Haziran 2018

Kapaklı'da İftar Sofraları Kurulmaya Devam Ediyor

Kapaklı Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında kurulan iftar sofraları ve Ramazan eğlenceleri bu yılda kurulmaya devam ediyor.

Karlı , Bahçeağıl ve Atatürk mahallelerinde kurulan iftar sofralarında vatandaşlar ile bir araya gelen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI yaptığı konuşmasında '' Mahallelerimizde kurduğumuz iftar sofralarımız ile sizlere misafir oluyor ve iftar sofralarımızı paylaşıyoruz. Ramazanın bereketini ve huzurunu sizlerle beraber yaşamaktan mutluyuz. Ramazan’ın iki haftasını da geride bıraktık Rabbim gerisine sağlık, sıhhat, huzur, barış içerisinde eriştirmeyi nasip eylesin. Biliyorsunuz ki bu aylar son derece önemli aylar. Bu aylarda ekeceğimizi inşallah biçeceğiz. Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ben eşinizle dostunuzla ve ailenizle daha nice nice Ramazanlara diyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum. '' dedi.


Neye göre kuruluyor bu sofralar bir listesi varmı yayınlandı mı acaba sayın başkanımıza soruyoruz.?

Kandil günlerinde de her mahallede değil sadece belediye önünde kandil simidi dağıtılıyor bu ayrımcılığa girer ne yazık ki daha öncede haberini yaptık fakat yetkililerden bir düzenleme yapıldığını malesef göremedik..
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim