05 Haziran 2018

Kapaklı'da Yeni Sosyal Alanlar Açılmaya Devam Ediyor

Bu alanda daha önce çocuk oyun parkı ve alanı vardı şimdi ise yok neye göre söküldü yada neye göre bu alan tekrar düzenlemeye tabi tutuldu yine yetkililerden bir açıklama yapılmadan yeni restore yada restorasyon çalışmaları yapıyoruz yada düzenliyoruz haberlerini sizlere taşıyoruz.

Kapaklı'da Yeni Sosyal Alanlar Açılmaya Devam Ediyor diyorsunuz yaptığın tek şey park ve parklar.


Remzi Garip Konutlarının yanındaki alanda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından çevre düzenleme ve yürüyüş yollarının yapım çalışmaları başladı.

Çevre düzenleme ve yürüyüş yollarının yapım çalışmalarının sürdüğü alana 20 Adet dekoratif aydınlatma direği, oturma bankları, kamelyalar, ve pergole yapım çalışmaları devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Remzi Garip konutlarının hemen yanında bulunan alanımızda çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımızın yürüyüşlerini yapabileceği boş vakitlerini değerlendirebileceği sosyal bir alanı daha ilçemize kazandırıyoruz. Mevcut parklarımızda ise yenileme ve yeni yapılacak parklarımızda da çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımızın huzur içerisinde aileleri ve çocuklarımız ile birlikte vakitlerini geçirebilecekleri daha fazla sosyal alanlar açmaya ilçemiz genelinde devam edeceğiz.” dedi.

Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim