02 Kasım 2018

Yeni Park Alanlarını Yapılıyor

Kapaklı Tv olarak kendilerini tebrik ediyor emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen park çalışmaları ilçe genelinde devam ediyor. Ekipler Atatürk, Yanıkağıl ve Karaağaç mahallelerinde park yapım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor.

YENİ PARK ALANLARI YAPILIYOR

Ekipler, Yanıkağıl mahallesinde sağlık ocağının yanında bulunan alana da yeni park yapımına başladı. Diğer yandan Karaağaç Mahallesi Baran Sokak’ta süren park çalışmalarında oturma banklarının montajı gerçekleştirildi. Çim ekimi ve çevre düzenlemesi çalışmaları da aralıksız devam ediyor. Atatürk mahallesi Veli Çeken parkında da alt zeminlerde çalışmalarını sürdüren ekipler , oyun gruplarının montajı öncesi hazırlıklarını tamamladı.

''HEP BİRLİKTE PARKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM''

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Yeni oyun gruplarımız ile parklarımızı güzelleştiriyor ve daha da büyütüyoruz. Parklar hepimizin. Hep birlikte parklarımıza sahip çıkmalıyız. Kentimiz genelinde yeni sosyal alanlar açarak, daha mutlu bir Kapaklı için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim