15 Ağustos 2019

Kapaklı, Kazak Gölü Festivali 2019

Kapaklı 'lılar, 30 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kazak Gölü Festivali’nde buluşacaklar ve eğlenecekler. Bisiklet Şenliği, Uçurtma Şenliği, Havai Fişek gösterileri ve birbirinden renkli etkinliklerin yer alacağı festival 'de 2019 yılı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da ünlü sanatçı Buray, Kıraç, Çiğdem Taştan vereceği konser ile katılımcılara unutulmaz bir gece yaşatacak.


FESTİVALİN 1. GÜNÜ BURAY SAHNE'DE OLACAK

Festival, 30 Ağustos Cuma günü saat 19.00’da Gencer Savaş Bandosu’nun gösterisi ile başlayacak. Arından da açılış konuşmaları gerçekleştirilecek. Daha sonra ise saatler 21.30’u gösterdiğinde ünlü sanatçı Buray sahne alacak. Buray’ın sahnesinin ardından da saat 23.00’da Lazer şov gökleri süsleyecek. Ayrıca etkinlikler boyunca çocukların eğlenmesi için oyun grupları ve palyaço gösterileri festivalin 3 günü dahil olmak üzere orada olacaklar. 


FESTİVALİN 2. GÜNÜ KIRAÇ SAHNE ALACAK

Festivalin ikinci gününde Kıraç sevenleri ile buluşacak. Festivalin ikinci gününün programı ise şöyle; 11.00 – 19.00 saatleri arasında satranç turnuvası, 13.00 Bisiklet Şenliği, 15.30 Uçurtma Şenliği, 18.00 Folklor Gösterisi, 20.00 Çiğdem Taştan konserinin ardından sanatçı Kıraç sahne alacak. 2. gün programı ise saat 23.00’da yapılacak olan Havai Fişek gösterisi ile son bulacak.

FESTİVALİN 3. GÜNÜ KARAOKE EĞLENCESİ OLACAK

Festivalin üçüncü gününde ise satranç turnuvası olacak. Satranç turnuvasının tamamlanmasının ardından kazananlara madalyaları teslim edilecek. Daha sonrasında ise DJ Sait eşliğinde karaoke eğlencesi yapılacak. Festival, Karaoke eğlencesinin ardından Kemal Taş konseri ile devam edecek. Festival programı ise saat 19.00’da başlayacak olan Emre Erdem konserinin tamamlanması ile son bulacak. 3 gün boyunca sürecek etkinliklerde de çocukların eğlenmesi için oyun grupları ve palyaço gösterileri de ayrıca festivalde olacak.

Toplamda 3 gün sürecek olan Festival, renkli gösterilere sahne olacak.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim