29 Ağustos 2017 Salı

Recep Güven Aile Çay Bahçesi hizmete açıldı


Recep Güven Aile Çay Bahçesi hizmete açıldı

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ''Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürdüğümüzde Kapaklımızda  Belediyemiz bünyesinde kurmuş olduğumuz, iktisadi ve sosyal tesis  işletmemize bağlı ve kısa bir süre önce faaliyete başladığımız Teras Cafe restoranımızın ardından  Atatürk mahallemizde Belediye hizmet binamızın karşındaki Recep Güven Aile Çay Bahçemizi de vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Kentimiz genelindeki diğer parklarımızda da sosyal tesislerimizi açarak vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte çayını ve kahvelerini içebileceği işletmelerimizi açmaya devam edeceğiz. '' dedi.

Kapaklı Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar kapsamında mahallelere yeni parklar ve yaşam alanları kazandırmaya devam ediyor.

Şehrin değişik noktaları ile uygun yerleri park ve yeşil alanlarla değerlendiren Kapaklı Belediyesi , İktisadi ve Sosyal tesislerinin ilki olan Teras cafe restorandan sonra Recep Güven Aile Çay bahçesini de tesis bünyesine dahil ederek vatandaşların hizmetine sundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI '' Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürdüğümüzde Kapaklı'mızda Belediyemiz bünyesinde kurmuş olduğumuz , İktisadi ve Sosyal tesis işletmemize bağlı ve kısa bir süre önce faaliyete başladığımız Teras cafe restoranımızın ardından Atatürk mahallemizde Belediye hizmet binamızın karşısındaki Recep Güven Aile Çay Bahçemizi de vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.Kentimiz genelindeki diğer parklarımızda da sosyal tesislerimizi açarak vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte çayını ve kahvesini içebileceği işletmelerimizi açmaya devam edeceğiz.''dedi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim