19 Ağustos 2017

Veda yemeğinde bir araya geldiler


Veda yemeğinde bir araya geldiler

Kapaklı Emlakçılar Derneği tarafından emekliye ayrılan Kapaklı İlçe Tapu Müdürü Gülsüm Kip ve Tapu Müdürlüğünde tayini çıkan memurlar için Yalı Restaurant’ta veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Ergene İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıkan Sahir Uzun, Kapaklı İlçe Tapu Müdürü görevinden emekliye ayrılan Gülsüm Kip, tapu müdürlüğünde çalışan görevli personel ve aileleri ile Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.  

TEŞEKKÜR ETTİ
Yalı Restaurant’ta düzenlenen yemeğin sonunda konuşan Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel “Yapmış oldukları hizmetlerden dolayı dernek yönetimi olarak emekliye ayrılan Tapu Müdürümüz Gülsüm Kip ve tayini çıkan memurlarımıza teşekkür etmek maksadıyla bu yemeği düzenledik. Emlak ve gayrimenkul sektöründe sıkıntısız bir çalışma dönemi geçirdik. Müdürümüze bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Tayini çıkan Ahmet Elif kardeşimize de yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.” dedi.   “BU İNCELİĞİ GÖSTERMELERİ BENİ DUYGULANDIRDI” Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer ise özel sektör ile kamunun birbirini anlamasının önemine dikkat çekerek “Bu güzel ve anlamlı yemeği düzenleyen dernek yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi. Kapaklı İlçe Tapu Müdürü görevinden emekliye ayrılan Gülsüm Kip ise yaptığı konuşmada “Müdürlüğümüzü ilk ziyaret edenlerden biri de Emlakçılar Derneği olmuştu. 3 yılda beraber güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Bize destek oldular ve sıkıntılarımızın giderilmesi konusunda ön ayak oldular. Bu inceliği göstermeleri beni duygulandırdı. Teşekkür ediyorum.” diye konuştu.  

PLAKET VE HEDİYE TAKDİM EDİLDİ
Konuşmaların ardından Kapaklı Emlakçılar Derneği tarafından Kapaklı İlçe Tapu Müdürü görevinden emekliye ayrılan Gülsüm Kip ve tayini çıkan memurlar ile Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Ergene İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıkan Sahir Uzun’a plaket takdim edildi. Kapaklı Tapu Müdürlüğü personeli de emekliye ayrılan Kip ve tayini çıkan memurlara plaket ve hediye takdim etti.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim