20 Eylül 2017 Çarşamba

Kültür Sanat ve Meslek Edindirme Kursları Başlıyor


Kapaklı Belediyesi Kültür Sanat Kursları ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Şube Müdürlüğü Meslek Edindirme Kursları kapsamında 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde 13 branşta kurs açılıyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 6 EKİM

Kapaklı Belediyesi’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi işbirliği ile düzenleyeceği Kültür ve Sanat Kursların kayıtlarının 20 Eylül Çarşamba günü başlayacağını ve 6 Ekim Cuma günü sona ereceğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, “ Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımız 20 Eyül-6 Ekim tarihleri arasında Kapaklı Belediyesi Mavi masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirler. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımızdan kurslara kayıt için istenen belgeler Kurs Başvuru Formu (Mavi Masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden temin edilecek ) ve Kimlik Fotokopileri yeterli olacak'' dedi.

KURSLAR 16 EKİM’DE BAŞLAYACAK

Kültür sanat ve Meslek Edindirme kurslarının 16 Ekim tarihinde başlayacağını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, “ Düzenlenecek olan İşaret dili , İngilizce , Diksiyon , Ebru , Takı Tasarımı , Satranç , Tiyatro , Fotoğrafçılık , Basit Nakış ve İğne Teknikleri , Folklor , Türk Halk Müziği , Gitar ve Rölyef kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımız 20 Eylül çarşamba gününden itibaren kayıtlarını Mavi masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yaptırabilirler. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Şube Müdürlüğü Meslek Edindirme Kursları kapsamında 13 branşta açacağımız kültür ve sanat kurslarımıza tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz” dedi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim