12 Ekim 2017

Kaldırım İşgali Yapan Araçlara Yönelik Denetimler Devam Ediyor


Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaya kaldırımlarına park eden duyarsız sürücülere denetimlerini sürdürüyor.

Kapaklı Belediyesi zabıta ekipleri ilçenin ana caddeleri başta olmak üzere sokaklardaki yaya kaldırımlarına park eden araç sürücülerini önce uyardı,uyarılara aldırış etmeyen ve park etmeyi sürdüren araç sürücülerine kabahatler kanununa göre yasal işlem uyguladığı belirtildi. Kapaklı zabıta ekipleri bu yöndeki denetimlerini sıklaştırdığını ve araçların yayaların geçişini engelleyen araç sürücüleri ile denetimlerim aralıksız devam edeceğini belirtti.

Vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için özellikle yayaların kullandıkları alanlara, yaya kaldırımlarına park yapılmaması gerektiğini vurgulayan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI , "Araç sahibi vatandaşlarımız uygun yerlere araçlarını park etsinler. Yasak alan park etme hem trafik akışını olumsuz etkiliyor hem de yayaların güvenliğini tehdit ediyor. Bu konuda herkes sorumlu davranmalı." dedi. Başkan Mandalı park konusunda zabıtanın sık sık denetimlerine aralıksız devam edeceğini de sözlerine ekledi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim