16 Ocak 2018

Pınarça Mahallesine Çok Amaçlı Salon Yapılacak


KAPAKLI BELEDİYESİ BAŞKANI İRFAN MANDALI 'YI BÖYLE GÜZEL PROJELERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYOR VE SAYGILARIMIZI SUNUYORUZ kapakli.tv.tr sitesi yönetimi

Kapaklı Belediyesi tarafından 12.02.2018 tarihinde ihalesi yapılacak olan Pınarça mahallesi Çok amaçlı salon projesi hayata geçiyor.

Pınarça Mahallesinde 227 ada 7 parselde tasarlanan çok amaçlı salon projesi toplam 2242.00 m2 alana inşa edilecek. Bodrum, zemin ve normal kat olarak 3 kattan oluşacak. Çok amaçlı salonda muhtarlık binası, düğün salonu, 175 kişilik tribünlü spor salonu (basketbol, voleybol , masa tenisi vb. sporlar) , gelin odası , bebek bakım odası , mescitler ve 19 araçlık otopark yer alacak.

BAŞKAN MANDALI '' KAPAKLI'MIZ İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ''

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI '' Halkımıza söz verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Pınarça mahallemize de modern bir salon yaparak mahallemizin bir çok ihtiyacını karşılayacağız. İhalesini yaptıktan hemen sonra yapım sürecini başlayacak ve en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ayrıca kısa bir süre sonra da mahallemiz de TESKİ tarafından alt yapı çalışmaları başlayacak. Alt yapısı tamamlanan sokaklarımızda da yollarımızı tekrar yenileyeceğiz. Bu süreçte vatandaşlarımızdan anlayış ve sabır bekliyoruz. 2018 yılında özellikle Kapaklı'mız için daha çok çalışacağız.''dedi.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim