5 Haziran 2018 Salı

Çok Amaçlı Salon İnşaatında Çalışmalar Devam Ediyor


Pınarça Mahallemizde içerisinde muhtarlık, düğün salonu, spor salonu, gelin odası, bebek bakım odası, mescitlerin de yer alacağı Çok Amaçlı Salon’da çalışmalar devam ediyor.

Pınarça Çok Amaçlı Salon’da çalışmalar mart ayının sonunda muhtarlık binasının yıkımı ile başlamıştı. Çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Çok Amaçlı Salonumuz Pınarça Mahallemizde 227 ada 7 parselde tasarlanmıştır. Toplam 2 bin 242 metrekare olan bina bodrum, zemin ve normal kat olarak 3 kattan oluşmaktadır. Salonumuza birden fazla giriş yapılmıştır. Burada, muhtarlık binası, düğün salonu, spor salonu (basketbol, voleybol, masa tenisi vb. sporlar) , 19 araçlık otopark bulunmaktadır. Salonumuz Pınarça ve tüm Kapaklı halkımızın hizmetinde olacaktır.'' dedi.

Başkan Mandalı açıklamasının devamında '' Çok Amaçlı Salonun 927.12 metrekare olan bodrum katında, 19 aracın park edilebileceği otopark, teknik hacimler, bebek bakım odası, mescitler ve depo, salonun 987.15 metrekare olan zemin katında soyunma odaları ve duşlar, kadın/erkek tuvaletler, düğüne kadar gelin ve damadın ağırlanacağı gelin odası, çok amaçlı salon ve 175 kişilik tribün, reji odası, lobi, üçer kabin kadın erkek tuvalet, engelli tuvaleti ve teras, salonun 272.68 metrekare olan normal katında muhtarlık, toplantı odası, mutfak, yönetim odası ve toplantı salonu olacak.'' dedi.
Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim