18 Haziran 2018

Yaz Okulları Açılıyor

Kapaklı Belediyesi çocukların yaz tatili süresince öğrenmeye devam etmelerini sağlamak, bedensel, kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak, başka alanlarda bilgi ve beceri kazanarak keyifli bir yaz geçirmelerine olanak tanımak amacı ile "Yaz Okulları" açıyor.

“KAYITLAR 18 HAZİRAN PAZARTESİ BAŞLAYACAK”

Açılacak olan Yüzme, Voleybol, Basketbol, Masa tenisi, Satranç, Karate, Güreş ve Kick - Boks kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar 2011 doğumlu öncesi ve 7 yaş üzeri olmak kaydıyla Kapaklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğüne (9.kat) velisi ile birlikte gelerek kimlik fotokopisiyle kayıt yaptırabilecekler. Başvurular 18 Haziran Pazartesi başlamıştır. Kayıt yaptıran çocuklarımızın kursları 2 Temmuz Pazartesi başlayacak.

“YAZ SPOR OKULLARIMIZI GELENEKSEL HALE GETİRDİK”

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, "Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Kapaklı Belediyesi olarak yaz spor okulumuzu artık geleneksel hale getirdik. Bu tip faaliyetlerimiz artarak devam edecek" dedi

“SPORUN SON DERECE ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK YAZ OKULLARIMIZI AÇIYORUZ”

Yaz Spor Okulların geleneksel hale getirildiğini ve ücretsiz olarak yapıldığına değinen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, “Bizler çocuklarımızın spora eğilimli olması ve daha dinç yaşaması için sporun son derece önemli olduğunu düşünerek yaz okullarımızı açıyoruz. Kapaklı Belediyesi olarak sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu yüzden yaz spor okulları geleneksel hale getirerek bu tip faaliyetlerin çocukların zihinsel ve fiziksel gelişime katkı sağlaması için devam edeceğiz.“ dedi.


Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim