02 Kasım 2018

Kazak Gölü Girişine Güvenlik

Kapaklı Tv olarak kendilerini tebrik ediyor emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Vatandaşların mesire alanında huzurlu ve güvenli zaman geçirmesi için çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi, mesire alanının giriş ve çıkışların kontrollerini sağlamak amacıyla giriş takı montajı gerçekleştiriyor.

GÜVENLİK PERSONELLERİ İLE DENETLENECEK

Giriş çıkışların yanı sıra mesire alanının içerisindeki belli noktalara da kontrol noktaları oluşturan Kapaklı Belediyesi, kısa süre sonra göreve başlayacak olan özel güvenlik personelleri ile alanı 7/24 denetlemeyi ve vatandaşların huzur içerisinde vakit geçirmesini sağlayacak.

DİĞER PARK VE BAHÇELER DE DENETLENECEK

Kazak Gölü’nün yanı sıra Bülent Ecevit Parkı ve 5 diğer parka da 5’er adet Silahsız Özel Güvenlik Personeli alınacak. İlgili karar neticesinde ilerleyen günlerde diğer parklarda da aynı güvenlik önlemlerinin alınması bekleniyor.

BAŞKAN MANDALI ''HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKMALI VE KORUMALIYIZ''

Güvenlik önlemlerini bunlarla sınırlı tutmayan Kapaklı Belediyesi, mesire alanında güvenlik kameraları ile bölgedeki huzuru sağlayacak. Vatandaşların güvenliğini ve huzurunu öncelikli tuttuklarını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi; ‘’Belediye olarak her zaman vatandaşlarımızın ve civar ilçelerden gelen misafirlerimizin güvenliğini sağlamak önceliğimizdir. Bu düşünceden yola çıkarak  Kazak Gölü Mesire Alanımızdaki güvenlik önlemlerini arttırıyoruz.Kazak gölü nefes alabildiğimiz doğa harikası bir yerimiz. Hep birlikte sahip çıkmalı ve korumalıyız. ’’ dedi.Önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim