26 Nisan 2020

gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklar kapaklıdan da görüldü

gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklar kapaklıdan da görüldü, bir çok web sitesinde yer alan konu hakkında henüz bir açıklama yada detay bulunmamakla birlikte akıllarda soru işaretleri bırakan ışık yada cisim yada gök taşı arka arkaya dizili şekilde hareket ederek karanlık uzayda kayboldular.

25.04.2020 tarihinde saat 21:00 den sonra gök yüzünde beliren bu ışık cisimleri aynı yönde ilerliyor ve aynı hizada ilerliyordu detaylı profesyonel teleskop olmadığı için net görüntüler elde edilememekle beraber diğer haber sitelerinde tekirdağ malkara keşan kırklareli lüleburgaz gibi il ve ilçelerden de gören vatandaşlar mevcut.

Aynı şekilde kapaklı 'dan da bu cisimleri kapaklı tv olarak gördük ve paylaşmak istedik bu ışıklar aynı yönde tek sıra halinde tek bir çizgi şeklinde ilerleyip belirli bir süre sonra gözden kayboldular.

Ne olduğunu anlayamamakla birlikte ışık, cisim, astroid, meteor, gök taşı, yıldız, ufo, tesla uydu sistemleri, vb gibi yorumlar da beraberinde soru işaretleri bıraktı akıllarda..
Önceki konu
sonraki konu

2 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim