24 Ekim 2020 Cumartesi

Dürüst ve doğru haber yapmayan - Çerkezköy Haber

 

http://www.cerkezkoyhaber.com.tr/

bu web sitesini ve çıkardığı gazeteyi önermiyoruz, doğru haber yapmadıkları gibi iftira ve yalan haber yaptıklarını gözlemledik, gazete sahibi hakkında ve doğru olmayan haber yaptıklarından dolayı haklarında suç duyurusunda bulunulacaktır, 

Eğer sizlerde doğru haber okumayı tercih ediyor iseniz bu gazeteyi ve web sitesini asla tavsiye etmiyoruz haber anlayışından uzak bir yerde oldukları bariz ortadadır, sizlere önerimiz çerkezköy bakış gazetesi, kapaklı tv, kapaklı bakış gazetesi olacaktır.

Gazete sahibi Şaban Kardeş doğru ve etik haber yapmadığından dolayı ayrıca buradan kendisini kınıyoruz ve haklarında hem maddi hemde manevi tazminat davası açılacağını buradan beyan ederek cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulacağını yazmak ve bildirmek istedik.

Dürüst ve doğru haber anlayışından uzak bir gazetecilik yürüten gazete sahibi Ş.K. yine yalan iftira haberleri ile çerkezköy halkını ve kamuoyu 'nu yanlış bilgilendirmiştir, aynı zamanda kişilik ve aile bütünlüğünü bozma aile birliğini dirliğini derinden sarsma haberi yayınlayarak kişilik haklarını ihlal etmiş bulunmaktadırlar.

Hukuki süreç başlatılacak olup sonuna kadar bu konunun yargıya hukuka taşınması sağlanacak ve gereken suç duyurusu bizzat yapılacaktır.

Çerkezköy Haber - Şaban Kardeş

Dürüst ve doğru haber yapmayan - Çerkezköy Haber

Yukarıda yazılanlar şirket karalama kötüleme kampanyası değildir, gerçek yaşanmış olay ve sonrasına aittir hukuki süreç devam etmektedir.önceki konu
sonraki konu

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim