Kullanıcı Bilgileri ve Gizliliği

http://www.kapakli.tv.tr/ 'yi ziyaret edenler ve sitenin sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyenlerle ilgili olarak elde edilen kişisel bilgiler, sitenin kendi ticari gizlilik prensibine uygun olarak korunmaktadır. Sitedeki hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların ad-soyad, meslek, iletişim bilgileri ve kullanıcıyı tanımaya yönelik kişisel bilgiler tamamen kişilerin kendi istekleri doğrultusunda ve onayında sağlanan bilgilerdir.

Kişiler Site’ye verdikleri bütün bilgileri yapılan kredi bilgi başvurusunun değerlendirilmesi için Site nin birlikte çalıştığı partner bankalara ileteceğini peşinen kabul etmiş olurlar. Buna ek olarak, bu bilgiler site ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, kullanıcının kimliği açıklanmadan çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi biri sitenin işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve yetkili idari ve adli otoritelerce açılan soruşturma ve araştırma amaçlı bilgi edinimi dışında, üçüncü kişilere açıklanmaz.

Site her hafta e-posta adresi bırakan kişilere güncel bilgi ve haber içeren e-bülten göndermektedir. E-bülten almak istemeyen kişiler, e-bültende yer alan üyelikten çıkma linkine tıklayarak e-bülteni almama hakkına sahiptirler.

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim