Sorumluluk

Site, sitedeki bilgileri güncel tutmak ve güncellemeler hakkında değişiklik olduğunda, bu değişikliği tespit eder etmez ya da değişikliğin yapılacağı kaynaktan güncel bilgiyi alır almaz en kısa süre içerisinde bu değişikliği yapmaya çalışacaktır, ancak bu bilgilerin doğruluk ve güncelliğinden hiç bir şekilde sorumlu ve yükümlü tutulamaz.. Site, sitedeki bilgilerin güncel olmamasından, yoruma açık ifade edilişinden, eksiksizliği ve doğruluğunun yanlış anlaşılmasından ve uyarlanmasından doğabilecek neden ve sonuçlardan doğabilecek zararlardan dolayı hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Site “Gizlilik Politikası”nda belirtilen maddelerden herhangi birini zamanında gerçekleştirememe veya zamanında gerçekleştirememe nedeniyle mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, yükümlülük kabul etmez. Bu ve diğer durumlarda herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmaz.

Sitenin görevini, taahhüdünü ve sorumluluğunu yerine getirilmesine engel teşkil edebilecek nitelikte bulunan yangın, deprem, savaş, grev, server ve diğer internet sağlayıcılarında oluşabilecek arızalar, iletişimin kopmasına neden olabilecek telefon hatlarındaki kesintiler, mücbir sebepleri oluşturur. Gerekli güvenlik önlemleri alınmasına rağmen Siteye yapılan hack ve benzeri diğer internet ortamındaki saldırılar da mücbir sebeplerden sayılır.

Otomatik olarak sağlanan bilgiler
Site ziyaretçilerinin otomatik olarak tanımlanmasına yarayan ve ‘çerezler (cookies)’ olarak adlandırılan sistemle ziyaretçilere daha iyi hizmet sunmak amaçlanır. Ziyaretçiler isterlerse bilgisayarının yardım menüsünden bu özelliği etkisiz hale getirebilir.

www.kapakli.tv.tr sitesinin tek gelir kaynağı sitesinde bulunan reklamlardır.

0 yorum:

Tüm Hakları www.kapakli.tv.tr sitesine aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz kopyalanması suçtur.
2016-2019

Ana Sayfa | Kaynak Gösterme | Site Kullanımı | Sorumluluk | İletişim